Biz Kimiz ?

MEGA ÖZEL GÜVENLİK, 26.06.2004 tarihinde 25504 sayılı Resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiş olan 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanunla birlikte, İçişleri Bakanlığına 2004 yılı Aralık ayında müracaat ederek 19.01.2005 tarihinde İçişleri Bakanlığı tarafından 050 belge numarası ile Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesini almıştır. Şirketimiz Özel Güvenlik Sektörünün öncülerindendir ve Anadolu da ilk kurulan özel güvenlik şirketlerindendir...

MEGA Kuruluşundan bugüne kadar 5188 sayılı özel güvenlik kanunu ve yönetmeliğine uygun olarak fiziki özel güvenlik hizmetleri ve özel güvenlik sertifikası eğitimi kurs hizmetlerine devam etmekte olup her geçen yılla birlikte dahada büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.


Ülke çapında hizmet ağını büyütmeyi hedefleyen şirketimiz 2010 yılı içerisinde Başkentimiz Ankara’nın merkezi Kızılayda Mithatpaşa caddesindeki Eğitim kurumunuda faaliyete geçirerek Kırşehirden sonra Ankarada da özel güvenlik kursu eğitimi faaliyetlerine başlamıştır, Şirketimiz Ülke çapında birçok ilde gerek kamu ve gerekse özel kuruluşların özel güvenlik hizmetlerini yerine getirmiş özel güvenlik eğitiminden sonra özel güvenlik sınavında başarışı olarak özel güvenlik kimlik kartı sahibi olan binlerce kişiye özel güvenlik sektöründe iş veren bir kurum olmuştur.

2021 yılı Ağustos ayında İçişleri Bakanlığına müracaatta bulunan şirketimiz MEGA Eğitim kalitesiyle İZMİR Konak ilçesi Çankaya bölgesinde de Temel/ Yenileme Özel güvenlik kursu eğitimi vermeye başlamış özel güvenlik mesleğinde çalışmak isteyen birçok kişiye özel güvenlik eğitimlerini vererek özel güvenlik sektörüne katmıştır.

ŞİRKETİMİZ işinde uzman, güvenirliği, dürüstlüğü ve ahlakı en yüce erdemler olarak benimsemiş olan yönetici ve eğitici kadrosu ile birlikte ayrıca çalışan bütün personelleriyle kurulduğu günden bu yana özel güvenlik hizmetierinde ve özel güvenlik eğitiminde hizmet kalitesini en üst noktaya çıkarmayı hedefleyerek müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle sektörde haklı bir güvenilirlik ve saygınlık kazanmıştır.

Ticari ve sosyal ilişkilerinde "önce insan" faktörünü göz önünde tutarak hizmet anlayışında bu düşünceyi temel alan MEGA, müşterilerinin menfaatlerini kendi menfaati gibi kollayıp gözeterek müşterilerinin istekleri doğrultusunda teknoloji ve çağın öngördüğü şekilde sorunlara özel çözümler bularak hizmet vermektedir.

Kişisel, kurumsal ve toplumsal eğitimin önemine inanan MEGA hem Fiziki özel güvenlik hem de özel güvenlik temel - yenileme ve silah eğitimlerinde en iyiyi en doğru şekilde yapma görevini gelecekte de aynı başarıyı daha yukarılara taşımayı ilke edinmektedir.

Sizlerin manevi desteği ile MEGA karşılıklı güven ve üstün iş ahlakı ile dürüst davranış ilkelerinden vazgeçmeden hizmetlerine devam edecektir.

 



VİZYONUMUZ


MEGA Özel Güvenlik Ltd., müşteri memnuniyetini daima ilk öncelikli  tutarak, değişim ve gelişim gerekliliklerini benimseyip, güvenilirlik ve süreklilik içeren hizmet anlayışıyla sektöründe önder olmak,her geçen  yıla birlikte büyümesini devam ettiren bir özel güvenlik şirketi olmayı hedeflemektedir.


MİSYONUMUZ

MEGA Özel Güvenlik Ltd., bir yandan müşterileri tarafından arzulanan hizmetleri en üst standartlarda sağlarken, diğer yandan da çevre, iş güvenliği ve toplum duyarlılığı içinde tüm faaliyetlerini büyük bir hassasiyetle yürüten Ülkemizde sektöründe en güvenilir ve Lider olmayı amaç edinmiştir.


ORTAK DEĞERLERİMİZ

Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz;

  • Dürüstlük,
  • Sorumluluk,
  • Adalet,
  • Mükemmeliyet,
  • Şeffaflık,
  • Rekabet,
  • Karşılıklı sevgi ve saygı.

Paylaş

Yorumunuzu Yazın